MF-LSMF185/33X-2
Bourns
PPTC Resettable Fuse - 1.85A(hold) 3.7A(trip) - 33V - 40A - 7.98 x 5.44 x 1.6mm - Surface Mount.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: MFLSMF18533X2
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    MF-LSMF185/33X-2
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Hold Current:
    1.85 A
  • Trip Current:
    3.7 A
  • Maximum Current Rating:
    40 A
  • Maximum Voltage Rating:
    33 V
  • Maximum Trip Time:
    2.5@8A s
  • Minimum Initial Resistance:
    0.045 Ohm