- 4608X-AP4-331/221L
설명
Res Thick Film NET 330 Ohm/220 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C TERM Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Search Keywords: 4608XAP4331221L
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Bourns
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8533100020
COO:CN
공급자 표준 포장:
1 -
Case Size:N/R
Circuit Designator:TERM
Number of Resistors:12
Number of Terminals:8
Power Rating:1 W
Power Rating per Resistor:0.2 (1/5) W
Resistance Value:330/220 Ohm
Tolerance:2 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C