3386P-1-101LF
3386P-1-101LF
Bourns
재고 보유: 200
최소 주문: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3386P-1-101
Bourns
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 미준수
TUBE 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 3386P1101
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    3386P-1-101
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 9.53 x 4.83 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C