- 3266W-1-203
설명
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.78mm (6.71 X 4.5 X 8.26mm) Pin Thru-Hole Tube
Search Keywords: 3266W1203
공급자:Bourns
부품 번호:3266W-1-203
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):No
HTS:8536308000
COO:IE
Power Rating:0.25 (1/4) W
Resistance Value:20 KOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:6.71 x 4.5 x 8.26 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C
Switch Option:No
Number of Elements:1
자료
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
재고 보유:
50
Ships today, if you order in
Buy all 50 in-stock or the regular minimum order quantity of 100