3266W-1-201LF
3266W-1-201LF
Bourns
재고 보유: 1,200
최소 주문: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3266W-1-201
Bourns
Res Cermet Trimmer 200 Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.78mm (6.71 X 4.5 X 8.26mm) Pin Thru-Hole Tube
설명 +
Search Keywords: 3266W1201
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    3266W-1-201
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • Resistance Value:
    200 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    6.71 x 4.5 x 8.26 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C