2100LL-151-H-RC
Bourns
Inductor High Current Toroid 150uH/63.8uH 15% 1KHz 3.9A 43mOhm DCR RDL
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BOX 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 2100LL151HRC
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    2100LL-151-H-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    144
  • Inductance:
    150(OCL)/63.8 uH
  • Type:
    High current
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    19.3 mm
  • Tolerance:
    15 %
  • Technology:
    Toroid
  • Maximum DC Resistance:
    43 mOhm
  • Maximum DC Current:
    3.9 A
  • Protection Style:
    N/A
  • Packaging:
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
재고 보유: 92
즉시 배송 가능 Buy all 92 in-stock or the regular minimum order quantity of 144