68WR100KLF
68WR100KLF
BI Technologies/TT Electronics
재고 보유: 202
최소 주문: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 20(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 6.22 X 11.05mm) Pin Thru-Hole Box
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 미준수
Discontinued & Replaced
Box 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 68WR100K
  • 공급자:
    BI Technologies/TT Electronics
  • 부품 번호:
    68WR100K
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    20(Elec) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 6.22 x 11.05 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C