- 67YR50KLF
67YR50KLF
BI Technologies/TT Electronics
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 20(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 4.95 X 11.98mm) Pin Thru-Hole Box
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Box 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: 67YR50KLF
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:67YR50KLF
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8533408050
COO:MX
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
100 -
Mounting:Through Hole
Number of Turns:20(Elec) Tur ns
Termination Style:Pin
Power Rating:0.5 (1/2) W
Resistance Value:50 KOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:9.53 x 4.95 x 11.98 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C