06035A471JAT2A
AVX
Multilayer Ceramic Capacitor, 470 pF, 50 V, ¯A¿A½ 5%, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 06035A471JAT2A
  • 공급자:
    AVX
  • 부품 번호:
    06035A471JAT2A
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
재고 보유: 2
즉시 배송 가능 Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000