LEDWCD075S070ST
Autec Power Systems
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr - 75W - Fixd: 108 Vdc @ 700mA - Dim: 1-10 Vdc/Resist
설명 +
Search Keywords: LEDWCD075S070ST
  • 부품 번호:
    LEDWCD075S070ST
  • Dimming:
    1 to 10 Vdc/Resistance
  • Maximum Output Power:
    75 W
  • Output Voltage Range:
    54.0 to 108.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    700 mA (0.7 A)
  • Operating Temperature:
    -35 to 70 °C