- AWH-64G-0222-T
AWH-64G-0222-T
Assmann WSW Components
Header - Male Pin - 64 Positions - 2 Rows - 0.100" (2.54mm) Pitch - 3A - Latch Lock/Eject Hooks, Short - Solder Termination - ...
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
TRAY 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Header - Male Pin - 64 Positions - 2 Rows - 0.100" (2.54mm) Pitch - 3A - Latch Lock/Eject Hooks, Short - Solder Termination - Through Hole.