Q8R3CXXB24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Blue - 24VDC @ 20mA - Recessed - Bright Chrome Bezel - Wires - IP67
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: Q8R3CXXB24E
  • 공급자:
    APEM Inc.
  • 부품 번호:
    Q8R3CXXB24E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Blue
  • Dimension:
    28.5 x 11.54 x 10 mm