Q14P1CXXW24AE
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - White - 24VDC/24VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - White - 24VDC/24VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q14P1CXXW24AE
  • 공급자:
    APEM Inc.
  • 부품 번호:
    Q14P1CXXW24AE
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    White
  • Dimension:
    48.5 x 19.62 x 17 mm