Q12P2BXXSG12E
APEM Inc.
LED Panel Indicator - 12mm - Super Bright Green - 12VDC 20mA - 8.00mm Dia Lens Size - Black Prominent Bezel - IP67 - PC Pin.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +