AD8403ARU10-REEL
Analog Devices
Digital Potentiometer - 10kOhm - 256 Position - Volatile Linear 24-Pin TSSOP - Tape&Reel
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: AD8403ARU10REEL
  • 공급자:
    Analog Devices
  • 부품 번호:
    AD8403ARU10-REEL
    EAR99
    1
  • Memory Type:
    Volatile
  • Control Interface:
    Serial (3-Wire, SPI)
  • Minimum Dual Supply Voltage:
    N/R
  • Digital Supply Voltage:
    N/R
  • Dimension:
    7.8 x 4.4 x 1.05(Max) mm
  • Maximum Dual Supply Voltage:
  • Maximum Supply Current:
    0.9(Typ) mA
  • Minimum Single Supply Voltage:
    2.7 V
  • Family:
    AD8403
  • Maximum Single Supply Voltage:
    5.5 V