- 90311-030LF
90311-030LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 30 Position - 2 Rows - 0.079" (2.00mm) Pitch - Crimp Termination ...
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BAG 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 30 Position - 2 Rows - 0.079" (2.00mm) Pitch - Crimp Termination - Cable Mount.