AZ1309-4C-24D
American Zettler
Electromechanical Relay 24VDC 650Ohm 5A 4PDT (27.5x21.5x36.4)mm Stud General Purpose Relay
+ see all
액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +