AZ1309-4C-12A
American Zettler
Electromechanical Relay 12VAC 43Ohm 5A 4PDT (( 21.82mm 28.17mm Socket General Purpose Relay
+ see all
액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +