9188A-WH005
Alpha Wire
The 9188A-WH005 is a 25 AWG, 50 Ohm coaxial cable compliant with MIL-C-17D/69B RG 188A/U standards, featuring PTFE insulation ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
The 9188A-WH005 is a 25 AWG, 50 Ohm coaxial cable compliant with MIL-C-17D/69B RG 188A/U standards, featuring PTFE insulation and jacket for high-temperature applications.
Search Keywords: 9188AWH005
  • 공급자:
    Alpha Wire
  • 부품 번호:
    9188A-WH005
  • Alias/AKA:
    9188A-WHITE-100
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Cable Length:
    30.48 m
  • Family:
    9188A