IHLP2525CZER2R2M11
Vishay
Power Choke Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Powdered Iron 9A 0.0165Ohm DCR 2525 T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +