- L65DR24L
L65DR24L
VCC - Visual Communications Company
PMI Round .315" LED 24V Leads Red
説明
Search Keywords: L65DR24L
部品番号:L65DR24L
Mounting:Panel
Dimension:20 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:25 V
Color:Red
Peak Wavelength:705(Max) nm
Lens Shape Type:Circular
Lens Appearance:Diffused
Lens Dimensions:10x10x4 mm
Intensity:10 mcd
Viewing Angle:30 °
Maximum Forward Current:20 mA
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫:
8
Ships today, if you order in
Buy all 8 in-stock or the regular minimum order quantity of 100