- CNX714C600120W
CNX714C600120W
VCC - Visual Communications Company
PMI RND 14mm LED 120V Wire Blue IP67
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: CNX714C600120W
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:CNX714C600120W
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8531809051
COO:MX
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
100 -
Mounting:Panel
Dimension:25.4 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:N/A
Color:Blue
Peak Wavelength:N/A
Lens Shape Type:Circular
Lens Appearance:N/A
Lens Dimensions:N/A
Intensity:67 mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:8 mA