- CNX714C500120W
CNX714C500120W
VCC - Visual Communications Company
PMI RND 14mm LED 120V Wire Green IP67
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: CNX714C500120W
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:CNX714C500120W
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8531809051
COO:MX
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
100 -
Mounting:Panel
Dimension:25.4 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:N/A
Color:Green
Peak Wavelength:N/A
Lens Shape Type:Circular
Lens Appearance:N/A
Lens Dimensions:N/A
Intensity:924 mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:8 mA
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫:
3
Ships today, if you order in
Buy all 3 in-stock or the regular minimum order quantity of 5