- CNX714C200FVW
CNX714C200FVW
VCC - Visual Communications Company
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 1900mcd 2-Pin
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: CNX714C200FVW
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:CNX714C200FVW
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8531809051
COO:MX
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
100 -
Mounting:Panel
Dimension:17 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:28 V
Color:Red
Peak Wavelength:N/A
Lens Shape Type:Circular
Lens Appearance:N/A
Lens Dimensions:N/A
Intensity:1900(Max) mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:20 mA