The 10A12-P4-I5 is a high-voltage regulated DC-DC converter that supplies a positive 0 to 1000VDC output at 4W from a 12VDC in ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
The 10A12-P4-I5 is a high-voltage regulated DC-DC converter that supplies a positive 0 to 1000VDC output at 4W from a 12VDC input.