- 0.6M12-N0.5
0.6M12-N0.5
Ultravolt / Advanced Energy
Module DC-DC 1-OUT 0V to 600V 0.83mA 0.5W 9-Pin PCB Mount
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
説明