- BCN164A561J7
BCN164A561J7
TT Electronics/BI Magnetics
Thick Film Chip Array - 4 Isolated Resistors - 560 Ohms ±5% 32mW per Element - ±200ppm/°C - SMD 1.6mm x 3.2mm - Tape&Reel
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
tanım