- BCN164A122J7
BCN164A122J7
TT Electronics/BI Magnetics
Thick Film Chip Array - 4 Isolated Resistors - 1.2 kOhms ±5% 32mW per Element - ±200ppm/°C - SMD 1.6mm x 3.2mm - Tape&Reel
説明
Search Keywords: BCN164A122J7
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:BCN164A122J7
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210020
COO:JP
ECCN:EAR99
Reel Pack:
5000
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫:
4,760
Ships today, if you order in
Buy all 4,760 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000