- BCN104AB1000F7
BCN104AB1000F7
TT Electronics/BI Magnetics
Thick Film Chip Array - 4 Isolated Resistors - 100 Ohms ±1% 63mW per Element - ±200ppm/°C - SMD 1mm x 2mm - Tape&Reel
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Reel 包装
説明