- ABU125-240
ABU125-240
Triad Magnetics
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.61A 100W Carton
説明
Search Keywords: ABU125240
部品番号:ABU125-240
1 -
Dimension:127 x 76.2 x 26.6mm