- ABU125-120
ABU125-120
Triad Magnetics
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 8.43A 100W Carton
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
説明
Search Keywords: ABU125120
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:ABU125-120
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
COO:CN
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
1 -
AC Input Voltage:N/A
Dimension:127 x 76.2 x 26.6mm