Search Keywords: 3613C2R2K
  • サプライヤー:
    TE Connectivity / Sigma Inductors
  • 部品番号:
    3613C2R2K
  • Alias/AKA:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    2.2 uH
  • Type:
    Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    380 mA
  • Maximum DC Resistance:
    700 mOhm
  • Operating Temperature:
    -30 to 100 °C