Search Keywords: HSC100R22J
  • サプライヤー:
    TE Connectivity / CGS Brand
  • 部品番号:
    HSC100R22J
  • Alias/AKA:
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Aluminum Housed
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Power Rating:
    100 W
  • Termination Style:
    Axial
  • Resistance Value:
    220 mOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C