PYQ75-36WS24
TDK-Lambda
DC-DC, 75W, 9-75V, 24V 3.12A, 1/4 brick
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tray 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +