PXF40-24WS05
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 40W - Vin: 9 to 36V - Vout: 5V - PCB Thru-Hole - 2"x2"
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +