PXD-M30-24WS24
TDK-Lambda
Medical DC-DC Converter - 30W - Vin: 9 to 36V - Vout: 24V - PCB Thru-Hole
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +