PH600A280-24
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 600W - Vin: 200 to 425V - Vout: 24V - PCB Thru-Hole
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +