I7C2W020A120V-0C3-R
TDK-Lambda
DC-DC Converter - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 24VDC - Output 8.0-24V 20A - 300W - Neg Logic - Baseplate - Full feature ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
DC-DC Converter - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 24VDC - Output 8.0-24V 20A - 300W - Neg Logic - Baseplate - Full featured