I1C2W010A120V-004-R
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 200W - 9-36Vin - 9.5-28Vout 10A - 1x1 - Pos On/Off - 0.220" pin length
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +