HWS100A-48/A
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 100W - 48VDC - Input: 85 to 265VAC - Cover
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +