S761KS12
Switchcraft
DC Power Connector - Plug - 5 A - 2 mm - 12 mm - Cable Mount - Solder.
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +