Search Keywords: CENB1010A0903F01
  • サプライヤー:
    SL Power / Advanced Energy
  • 部品番号:
    CENB1010A0903F01
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Adapter Color:
    Black
  • AC Input Voltage:
    90 to 264
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • AC Input Current - Maximum:
    0.27A at 100Vac
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • Dimension:
    84.0 x 47.0 x 32.3 mm