SSPT7F-12.5PF20-R
Seiko Inst Quartz
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 65000Ohm Automotive 4-Pin SMD T/R
+ see all
アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +