RSPF3JA180R
SEI Stackpole
Flameproof Power Resistor - 180 ohm ±5% - 3W - -200 ~ +350ppm/°C - Axial Thru Hole - Ammo Box
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +