RSMF5JT75K0
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 75 kohm ±5% - 5W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +