RNCF0805TKW7K32
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 7.32 kohm ±0.01% - 0.125W - ±2ppm/°C - SMD 0805 - Tape&Reel
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +