RMCF0805FT1K50
SEI Stackpole
Thick Film Chip Resistor - 1.5 kohm ±1% - 0.125W - SMD 0805 - Tape&Reel
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: RMCF0805FT1K50
  • サプライヤー:
    SEI Stackpole
  • 部品番号:
    RMCF0805FT1K50
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    1.5 KOhm
  • Power Rating:
    0.125 (1/8) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0805
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C