REC7.5-1212DRW/H1/A/M
RECOM
Dual Regulated DC-DC Converter - 7.5W - Input: 9 to 18VDC - Output: (+/-) 12VDC - 1kVDC Isolation - Metal Case - DIP24
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tube 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +