REC20-483.4S
RECOM
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.4V 5A 20W 6-Pin Tube
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tube 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +