620-R500-FBW
RCD Components
Res Wirewound 0.5 Ohm 1% 50W ±90ppm/°C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bulk
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 620R500FBW
  • サプライヤー:
    RCD Components
  • 部品番号:
    620-R500-FBW
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Aluminum Housed
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Power Rating:
    50 W
  • Termination Style:
    Axial
  • Resistance Value:
    500 mOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±90 ppm/°C